سبد خرید
 • 0
 • 0
سبدخرید شما
   service-datasazeh

   خدمات

   مفهوم خدمت

   خدمت در فرهنگ فارسی عمید یعنی کار کردن برای کسی به قصد کمک.
   یک خدمت، فعالیت یا مجموعه ای از فعالیت‌های کم و بیش ناملموس است که معمولاً و نه لزوماً در تعاملات بین مشتری و کارکنان خدمات و یا منابع فیزیکی و یا کالاها و یا سیستم‌های عرضه‌کننده خدمات صورت می‌گیرد و به عنوان راه حلی برای مشکلات مشتری ارائه می‌شود.
   عليرغم اينکه بسياری از محققان روی تعريف خدمات کار کرده اند، ولی ارائه تعريفی دقيق از آن به سادگی امکانپذير نيست. خدمت واژه ای پيچيده مي‌باشد و دارای معنای مختلفی است و طيفی از خدمات شخصی تا خدمت بعنوان يک محصول را در بر مي گيرد. اين واژه حتی حوزه وسيعتری را نيز شامل مي شود. اگر فروشنده يک ماشين يا هر محصول ديگر، تلاش برای ارائه راه حل برای تحقق نيازهای مشتری تلقی گردد، ماشين يک کالای فيزيکی است، اما نوع رفتار با مشتری يک خدمت محسوب مي گردد.

   کیفیت خدمات

   کیفیت خدمات تنها تابع خروجی فرایند نیست. مشتریان کیفیت خدمات را تنها بر اساس خروجی فرایند تولید خدمت مورد بررسی قرار نمی‌دهند. تمامی جزئیات فرایند ارائه خدمت به مشتری مؤثر است. برای نمونه برای مشتری یک سلمانی تنها وضعیت اصلاح موی سر پس از پایان اصلاح مهم نیست. بلکه نحوه برخورد شخص آرایشگر با مشتری، صمیمیت او، رفتار او در حین آرایش و بسیاری از موارد دیگر نیز ارزیابی مشتری از کیفیت خدمت عرضه شده در آرایشگاه را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

   خدمات دیتا سازه

   ارائه خدمات عالی به مشتریان، بهره‌وری را بهبود می‌بخشد، باعث ایجاد وفا‌داری در مشتری می‌شود و نرخ بازگشت خریداران را افزایش می‌دهد. بسیاری از شرکت‌ها درباره اهمیت مشتریان‌ آگاهی دارند، اما تعداد کمی از آن‌ها به مشتریان خود خدمات عالی ارائه می‌کنند. شرکت‌هایی که سعی می‌کنند با مشتری در تماس باشند، اغلب اطلاعات نا‌مناسبی را جمع‌آوری می‌کنند و آن‌ها را نادرست تفسیر می‌کنند.
   خدمات رسانی به مشتریان الویت اصلی همه اعضای شرکت دیتا سازه می باشد و این شرکت در نظر دارد با ارائه خدمات عالی از قبیل بهترین ویدئوهای آموزشی مانند اتوکد، تری دی مکس، ایتبس، سیف، CityEngine، GeoShow3D و غیره، ترجمه تخصصی متون مقالات ISI و همچنین مقالات دیگر، پذیرش سفارشات طراحی از قبیل طراحی با تری دی مکس، اتوکد، ایتبس و غیره، محصولاتی از قبیل فایل های عمران و معماری و شهرسازی از جمله ورد، پاورپوینت و خیلی از محصولات برای کاربران و یک بخش مهم دیگر معرفی شرکت های عمرانی در صنعت ساخت برای دسترسی کامل شما کاربران به آن ها است، به کاربران خود خدمت کند.

   services

   خدمات "آموزشی" دیتا سازه

   کلمه "آموزش " معادل واژه انگلیسی "Instruction" یا "Teaching" است. این دو واژه در انگلیسی به معنای آموزش، تعلیم و تدریس آمده است. مهمترين ركن توسعه در ابعاد فردي، سازمانى و اجتماعي، آموزش است; كه سازندگى و بهبود و تعالى انسان را به همراه دارد.
   آموزش، در اصطلاح به چند معنا آمده است:
   - تحریک و راهنمای یادگیری؛
   - هنر کمک کردن به یادگیری در دیگری؛
   - فراهم آوردن شرایط و اوضاع و احوالی که یادگیری را برای دانش آموزان و دانشجویان، در داخل و خارج مدرسه، آسان سازد.
   نتيجه ى آموزش، ارتقاء سطح بينش بصيرت، معرفت و شناخت نيروى انسانى در سازمان، براى اجراى وظائف محوله و در نهايت نيل به هدف هاى سازمانى با كارايى و ثمر بخشى بالاتر خواهد بود. آموزش همواره وسيله اى مطمئن براى بهبود كيفيت عملكرد و حل مشكلات سازمان است و فقدان آن يكى از مسائل اساسى و حاد هر سازمانى است.
   با همه این تفاسیر تیم آموزشی دیتا سازه با در نظر گرفتن بهترین روش های تدریس، خدمات خود را برای کاربران با هدف سطح کیفی و ارتقا توانایی افراد در حوزه کاری خود، آموزش هایی از قبیل ایتبس، تری دی مکس، سیف، اتوکد و غیره، در قسمت "دوره های آموزشی"، را به آموزش بگذارد.

   خدمات "ترجمه" دیتا سازه

   در دنیای چند زبانی کنونی ترجمه یکی از ابزارهای ارتباطی بسیار مهم به شمار می رود. ترجمه عمل تغییر يك متن يا گفتار از يك زبان به زبان ديگر است. اين تنها تعريفي ابتدايي و عامیانه از لفظ ترجمه است. شخصي كه عملاً درگیر كار ترجمه است را مترجم (translator) مي نامند و علمي كه اصول و روش ترجمه را مورد مطالعه قرار مي دهد علم ترجمه شناسي (translatology) نامیده مي شود و شخصي كه آگاه به اين علم بوده و یا آن را مطالعه مي كند ترجمه شناس (translatologist) اطلاق مي گردد.
   انواع ترجمه با توجه به روشی که مترجم انتخاب می‌کند عبارتند از:
   ترجمه تحت‌اللفظی: ترجمه متن کلمه به کلمه و بدون توجه به ترکیب کلمات و قرار دادن آنها در جایگاه مناسبشان با توجه به زبان مقصد.
   ترجمه معنوی: که بهترین نوع ترجمه است. گاهی ترجمه علاوه بر اینکه مطابق با متن می‌باشد، با توجه به زبان مقصد و نحوه ترکیب کلمات در آن زبان انجام می‌شود.
   ترجمه آزاد (مفهومی): این نوع ترجمه به گونه‌ای است که مترجم، خود را در بند و اسیر عبارات نمی‌سازد و به دلخواه خود و متناسب با وضعیت دست به تغییراتی می‌زند.
   ترجمه داستانی یا روایتی: گاهی ممکن است مترجم، مفهوم و ریشه متن را گرفته و آن را به شکل داستان بیان کند.
   با اینکه خیلی از موسسات در حوزه ترجمه کار می کنند با این وجود تیم دیتا سازه با توجه به تخصصی بودن "مقالات ISI" و دیگر "مقالات انگلیسی" در حوزه عمران، معماری و شهرسازی دست به کار ترجمه زده و قسط دارد با تیم مترجم خود در این حوزه تخصصی با ارائه بهترین ترجمه ها کار کند.

   خدمات "طراحی" دیتا سازه

   کلمه طراحی در لغت نامه به معنی طرح افکنی و نقشه ریزی آمده است. طراحی به دانش ایجاد یک طرح از تصویری ذهنی، خیالی و یا واقعی گفته می‌شود. طراحی در معنای تخصصی، مفاهیم و کاربردهای متنوعی را دربر می‌گیرد، از این رو مانند واژۀ هنر با یک تعریف مشخص نمی‌توان تمام جنبه‌های آن را بیان کرد. طراحی به مفهومی که امروزه می شناسیم ریشه در غرب دارد. در جهان امروز، طرح و طراحی در دو حوزه Design و Drawing مطرح می شود. طراحی یا Drawing بیشتر احساسات فی البداه طراح را بیان می کند اما Design نوعی طراحی مرحله به مرحله و بر مبنای اصول است که جنبه کاربردی دارد.
   یکی دیگر از بخش های مهم خدمات تیم دیتا سازه پذیرش خدمات "طراحی" است که این کار توسط افراد متخصص در هر سه حوزه عمران، معماری و شهرسازی، در قسمت "سفارش طراحی"، با توجه به درخواست کاربران و هر آنچه را که خواهان آن باشند با تمام دانش و توانایی خود کار را پیش ببرند.
   لازم به ذکر است که در کنار طراحی، شما با افراد متخصصی که وجود دارند می توانید مشاوره بگیرید!

   خدمات "معرفی شرکت" دیتا سازه

   شرکت، (به انگلیسی: Company) یک انجمن یا بنگاه تجاری و یا یک شخص حقیقی یا حقوقی و یا ترکیبی از هر دوی آن ها است. مطالعه شرکت های تجاری از جهات مختلف مفید می باشد. شرکت های تجاری از نظر اقتصادی، اهمیتی فراوان دارند؛ زیرا هر چند تعداد آن ها از تجار انفرادی به مراتب کمتر است، ابزار و سرمایه مجموعه های صنعتی و تجاری به آن ها تعلق دارد.این نکته از دیرباز صادق بوده و در عصر ما، با تغییرات و تحولات بنیادی اقتصادی و سیاسی که شاهدیم، صورت آشکارتری به خود می گیرد.
   ما هم برای مطالعه دقیق تر شما نسبت به شرکت هایی که در حوزه صنعت ساختمان کار می کنند اقدام به معرفی آن ها در زمینه کاری عمرانی کرده ایم و قسط داریم شرکت ها را با توجه به توانایی ها و دانشی که در کار خود دارند را در قسمت "معرفی شرکت ها" به شما معرفی کنیم.

   محصولات دیتا سازه

   محصول، هسته اصلی هر آمیخته بازاریابی است. این هسته اصلی، چه بیمه نامه عمر یا یک ماشین لباس شویی باشد و چه خدمات پهنای باند اینترنت، محصول، عرضه ی کالای شرکت به مشتریان است. این محصول، می تواند شامل جنبه های فیزیکی و محسوس و جنبه های نامحسوس یا کمتر محسوس، مانند گارانتی(ضمانت نامه)، گزینه های انتخابی، و خدمات پس از فروش باشد. بنابراین، محصول یک بسته کلی است که ما به مشتریان خود عرضه می کنیم.
   در قسمت "محصولات" ما فایل هایی مانند ورد، پاورپوینت، فایل های اتوکد، فایل های تری دی مکس، فایل های ایتبس و غیره را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم که در صورت نیاز به کار خود بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.
   و در آخر باید بگوییم، ما بر این باوریم که بتوانیم با تمام توانایی خود به ارائه بهترین خدمات به شما کاربران عزیز داشته باشیم.