سبد خرید
 • 0
 • 0
سبدخرید شما

   کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی دیتا سازه به دقت ملاحظه فرمایید.

   ورود کاربران به وب‏‌سایت دیتا سازه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ویدئوهای آموزشی دیتا سازه، ترجمه ها، تایپ، ثبت سفارش طراحی، معرفی شرکت ها در صنعت ساختمان و سایر خدمات ارائه شده توسط دیتا سازه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دیتا سازه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دیتا سازه از سوی کاربر است.

   قوانین عمومی

   توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دیتا سازه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دیتا سازه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

   تعریف مشتری یا کاربر

   مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دیتا سازه اقدام کند.

   ارتباطات الکترونیکی

   هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات دیتا سازه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به دیتا سازه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دیتا سازه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

   همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

   سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

   دیتا سازه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. دیتا سازه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دیتا سازه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

   همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دیتا سازه، مانند متن، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دیتا سازه جزئی از اموال دیتا سازه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دیتا سازه است و هرگونه استفاده بدون ذکر منبع، حق پیگرد قانونی را برای دیتا سازه محفوظ می‏‌دارد و شرعا نیز حرام می باشد.

   ثبت و پردازش سفارش

   - روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. دیتا سازه به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

   - کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت دیتا سازه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

   محتوا

   دیتا سازه نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و کتب و مقالات معتبر استفاده می‏‌کند.

   بخش ویدیوهای آموزشی وب سایت دیتا سازه

   استفاده از آموزش های «دیتا سازه» به منزله قبول شرایط زیر است:

   ۱) هر آموزش سفارش داده شده، صرفا مختص استفاده دریافت کننده اصلی آن محصول است و فرد دریافت کننده، نباید آن را به هر نحوی منتشر نماید و یا در اختیار دیگران قرار دهد.

   ۲) کلیه مسئولیت های مرتبط با صحت علمی محتوای آموزشی ارائه شده، مربوط به مدرس مجموعه آموزشی است و «دیتا سازه» مسئولیتی در این خصوص ندارد.

   ۳) آموزش های «دیتا سازه» به عنوان منبع مطالعه و یادگیری فردی می باشند. دیتا سازه و مدرسین مجموعه های آموزشی، مسئولیتی در قبال پاسخگویی به پرسش های علمی و موردی استفاده کنندگان از آموزش ها ندارند.

   ۴) آموزش های «دیتا سازه»، صرفا برای اهداف آموزشی طراحی شده اند. دیتا سازه مسئولیتی در استفاده از محتوای آموزش ها در پیاده سازی آزمایشگاهی، صنعتی و ساخت عملی ندارد.

   بخش ترجمه وب سایت دیتا سازه

   مجموعه دیتا سازه با امر ترجمه تخصصی مقالات ISI و مقالات های دیگر با همکاری تعدادی از اساتید زبان انگلیسی و مترجمان حرفه ای، آمادگی دارد مقالات انگلیسی مورد نظر شما را در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب و با قیمت مناسب به زبان فارسی ترجمه نماید.

   ضمانت بازگشت پول: در صورت وجود ایراد، ترجمه به رایگان ویرایش می شود و در صورت عدم رضایت، 100% هزینه عودت خواهد شد.

   تایپ رایگان: ترجمه کلیه مقاله ها به صورت تایپ شده و در قالب WORD تحویل داده می شود.

   کپی رایت: حق انتشار ترجمه مقالات برای این سایت محفوظ خواهد بود.

   هزینه و زمان ترجمه: بر اساس تعداد کلمات هر مقاله و طبق جدولی که در قسمت ترجمه سایت گفته شده است می باشد.

   بخش سفارش طراحی وب سایت دیتا سازه

   مجموعه دیتا سازه با امر تخصصی بودن طراحی با نرم افزار مانند: اتوکد، تری دی مکس، ایتبس، آرشی کد، رویت و غیره یا طراحی با دست با همکاری تعدادی از اساتید و مهندسین حرفه ای، آمادگی دارد که سفارش های مورد نظر شما را در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب و با قیمت مناسب طراحی یا آماده کند.

   ضمانت بازگشت پول: در صورت وجود ایراد، سفارش طراحی به رایگان ویرایش می شود و در صورت عدم رضایت، 100% هزینه عودت خواهد شد. این موضوع شایان به ذکر است که این امر بعد از به تایید رسیدن کارشناسان دیتا سازه صورت میگیرد.

   کپی رایت: حق انتشار هرگونه طراحی که توسط دیتا سازه انجام شده باشد برای این وب سایت محفوظ خواهد بود.

   هزینه و زمان سفارش طراحی: به دلیل متفاوت بودن ثبت سفارش طراحی و بر اساس موضوع طراحی (طراحی با نرم افزار یا طراحی با دست) هر سفارش و البته زمانی که شما درخواست بر همان اساس برای شما فاکتور صادر می شود.

   دیتا سازه بعد از کنسل سفارش از سوي کاربر، به تناسب و موازات کار انجام شده و 15درصد از هزینه کل سفارش به عنوان خسارت، الباقی مبلغ را در حق کاربر تودیع می نماید و آن قسمت از سفارش که انجام شده است به کاربر تحویل می دهد.

   بخش تحقیق وب سایت دیتا سازه

   در سفارش هاي تحقیق (پایان نامه، مقاله، تحقیق کلاسی، نرم افزار و برنامه نویسی) هیچ گونه ضمانتی از لحاظ کیفیت از محقق وجود ندارد و فقط ضمانت بازگشت وجه فقط تا 7 روز پس از تحویل وجود دارد که می بایست اعتراض به تایید بخش کارشناسان دیتا سازه برسد.

   در سفارش هاي تحقیق کاربر موظف است فقط مشاوره اخذ نماید و کل کار را به محقق نسپارد.

   در سفارش مقاله، دیتا سازه هیچ گونه مسئولیتی از لحاظ اخذ اکسپت از مجله ها را ندارد و فقط برگشت وجه در صورت عدم پذیرش وجود دارد.

   پرداخت قسط بعدي سفارش تحقیق (پایان نامه، مقاله، تحقیق کلاسی، نرم افزار و برنامه نویسی) از جانب کاربر به منزله اعلام رضایت و تایید تحویل و کیفیت قسمت قبلی و اتمام گارانتی قسمت قبلی می باشد.

   دیتا سازه در خصوص مفاد و فحواي سفارش کاربر چون هیچگونه بررسی و تطبیقی انجام نمیدهند، لذا در صورتی که مفاد سفارش کاربر حاوي اطلاعات و متونی باشد که مغایر با قوانین و مقررات کشوري، شرعی و عرفی باشد، هیچگونه مسئولیتی ندارد و کلیه مسئولیت مفاد و مندرجات سفارش با کاربر می باشد.

   دیتا سازه بعد از کنسل سفارش از سوي کاربر، به تناسب و موازات کار انجام شده و 15درصد از هزینه کل سفارش به عنوان خسارت، الباقی مبلغ را در حق کاربر تودیع می نماید و آن قسمت از سفارش که انجام شده است به کاربر تحویل می دهد.

   بخش معرفی شرکت وب سایت دیتا سازه

   وب سایت دیتا سازه با در دسترس داشتن اطلاعات شرکت های مختلف در امر ساخت و ساز، اقدام به معرفی شرکت های ساختمانی کرده و به صورت رایگان در دسترس عموم قرار می دهد.

   تمام بخش های مربوط اعمم از اطلاعات تماس، آدرس، تلفن و غیره که در صفحه معرفی شرکت های ساختمانی وجود دارد را از خود شرکت های مربوط که اطلاعات آن ها در وب سایت درج شده است، گرفته شده و دیتا سازه هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد.

   و من الله التوفیق